محمد قلعگر

وبلاگ

نوشته های روزمره و آموزشی
سایت های قدیمی را دوباره زنده کنید

سایت های قدیمی را دوباره زنده کنید

هر کس که در زمینه توسعه فعالیت دارد، در برخی موارد محدود است و کشف می کند که برای میزبانی یک وبسایت قدیمی که در مورد آن فراموش شده است، پول زیادی خرج شده است.

به جای این که این سرمایه گذاری را از بین ببرد، می توانید با به روزرسانی سایت قدیمی سایت را احیا کنید. بعد از آن چه کاری را با آن انجام می دهید کاملا به خود شما مربوط است. شما می توانید آن را به یک صاحب جدید بفروشید، محتوای آن را با تبلیغات پوشش دهید، از سایت برای تبلیغ یک محصول یا خدمات جدید استفاده کنید، یا به سادگی آن را به عنوان نمونه کارهای خود نگه دارید.

13 راه موثر جهت ترویج وبینار پیش رو

13 راه موثر جهت ترویج وبینار پیش رو

شما انجامش دادید!    
شما یک وبینار عالی را در مورد چیزی که در آن پرشور هستید برنامه ریزی کرده اید. بنابراین، چطور می توانید این کلمه را در آن جا پیدا کنید و مردم را برای دیدن همه چیزهایی که باید بگویید، نشان دهید؟

7 سوال درباره طراحی سایت که باید از مشتریان بپرسید

7 سوال درباره طراحی سایت که باید از مشتریان بپرسید

وب سایت شما قلب حضور آنلاین شما است. شما باید در طراحی وب سایت سرمایه گذاری کنید تا بتوانید منجر به واجد شرایط بودن بیشتر و جذاب شدن در سایت خود شوید. اگر تجربه طراحی وب سایت ندارید، می توانید با یک شرکت طراحی وب حرفه ای برای طراحی سایت خود کار کنید. 
هنگامی که شما یک شرکت طراحی وب را انتخاب می کنید، می خواهید مطمئن شوید که بهترین آنها برای کسب و کار شما مناسب است. سوالات متعدد وجود دارد که شرکت طراحی وب باید از شما در مورد وب سایت شما سوال کند. مهم است که آنها سؤالاتی در مورد سایت شما بپرسند تا بتوانند بهترین وب سایت را برای کسب و کار شما ایجاد کنند. 

 

7 راه برای ارتقای امنیت سایت بدون تغییر UX

7 راه برای ارتقای امنیت سایت بدون تغییر UX

آیا می دانستید که طولانی ترین کلمه در فرهنگ لغت انگلیسی 189891 حرف دارد؟
بله اینطور است (و شما می توانید املا کامل را در اینجا ببینید)، این کلمه یک پروتئین به اسم "Tintin" نامیده می شود و شما باید بیش از سه و نیم ساعت با صدای بلند آن را بخوانید. بسیار دیوانه کننده، درست است؟ 
اما چرا در جهان امروز باید این را با شما به اشتراک بگذارم؟ از آنجا که 189891 حرف بسیار طولانی است! این را می توان به 50، 25، و یا حتی 10 حرف کاهش یافته است، اما امکان پذیر نیست.

6 اصل مهم در طراحی سایت برای تازه کارها و کسب و کارهای کوچک در سال 2018

6 اصل مهم در طراحی سایت برای تازه کارها و کسب و کارهای کوچک در سال 2018

این مقاله 6 مورد از بهترین راهنماهای طراحی وب سایت و نمونه های طراحی وب در سال 2018 را لیست کرده است که می تواند به مبتدیان و شرکت های کوچک جهت طراحی یک وب سایت موفق کمک باشد. 

یک وب سایت موفق نه تنها نیاز به طراحی قانع کننده دارد، بلکه نیاز به یک محتوای عالی نیز دارد. وب سایت ها باید به گونه ای طراحی شوند که هم یک تجربه کاربری خوب را ارائه دهند، و در همان زمان، در یک نگاه کاربران را قادر به درک موضوع کلی سایت کنند. 

11 رمز تهیه گزارش کاربردی UX

11 رمز تهیه گزارش کاربردی UX

وقتی که طراحان و توسعه دهندگان روی پروژه ها کار می کنند ، سوالات زیادی دارند : کاربران ما انتظار دارند در این صفحه چی ببینند ؟ چگونه کاربران ما قرار است با محصولات ما تعامل کنند ؟ این سوالات معمولا در حین توسعه پروژه پرسیده میشه .

طراحی سایت نمونه کار با ابعاد بزرگتر

طراحی سایت نمونه کار با ابعاد بزرگتر

هدف هر سایت نمونه، نمایش کار شما است. این امری مشخص است. اما شما همچنین می خواهید کار خود را به گونه ای انجام دهید که جلب  توجه کند.  شما می توانید این کار را با تصاویر یا با تمرکز بر محتوا انجام دهید.  یا با طراحی تایپوگرافی بزرگ که مردم را به مطالعه سایت شما دعوت می کند، انجام دهید.

هر نمونه کار  نمی تواند با تایپوگرافی بزرگ کار کند. من معمولا این کار را در پرتفوی ها برای توسعه دهندگان یا نویسندگان به کار می برم، اما همچنین می تواند در مسائل کوچکتر نیز برای طراحان کار کند.

طراحی سایت شما چگونه بر تجربه مشتری تاثیر می گذارد؟

طراحی سایت شما چگونه بر تجربه مشتری تاثیر می گذارد؟

طراحی وب یکی از مهمترین بخش های هر استراتژی بازاریابی اینترنتی است.
این تاثیرات زیادی را بر روی تجربه مشتری دیجیتالی به چندین روش متفاوت دارد. زیبایی سایت شما، قابلیت استفاده، هر عامل مهم دیگر برای موفقیت  وضعیت آنلاین شرکت در طول زمان ضروری است.

چگونه سایت را بازطراحی کنیم ؟

چگونه سایت را بازطراحی کنیم ؟

طراحی مجدد یک وب سایت همیشه یک چالش است، زیرا به منابع زیادی نیاز دارد و می تواند بسیار پرخطر باشد. ایده استفاده از جدیدترین تکنولوژی ها و روندهای طراحی وسوسه انگیز است. اما به عنوان یک قاعده کلی، بهتر است یک وبسایت قدیمی، اما کاربردی بجای  یک طرح جدید درخشان داشته باشیم که پولی پرداخت نکند.
قبل از شروع فرآیند طراحی مجدد وب سایت، ضروری است که به طور واضح هدف ماورای آن  تعریف شود.